Metin2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2 Forum

METİN2 BİLENDEN ÖĞRENİLİR.....

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

metin2 yada metin35 de aklınız takılan sorularr

3 posters
YazarMesaj
safkan96

safkan96

metin2 yada metin35 de aklınız takılan sorularr Empty
MesajKonu: metin2 yada metin35 de aklınız takılan sorularr   metin2 yada metin35 de aklınız takılan sorularr EmptyC.tesi Kas. 28, 2009 12:49 pm

buyrunh burda sizin sorularınızı bekliyorum istedigniz gibi sorularınızın cevaplarını bulmaya çalışıcam bulamssam size internet sitesi önericem ordan bakrsınız
safkan96

safkan96

MesajKonu: Geri: metin2 yada metin35 de aklınız takılan sorularr   metin2 yada metin35 de aklınız takılan sorularr EmptyC.tesi Kas. 28, 2009 12:50 pm

metin35 admin tarafından rehber var oraya yönlendiriyorum metin2 de takılan soruları ban sorun
123789

123789

MesajKonu: Geri: metin2 yada metin35 de aklınız takılan sorularr   metin2 yada metin35 de aklınız takılan sorularr EmptyCuma Ara. 04, 2009 2:27 pm

ben bayrak değiştiricem server 1 deyim bayrağı değiştirmek için 1.si 500k 2.si loncada veya evli olunmicak diye kural biliyorum. ben lonadan çıkmak için köy gardiyanı diye bildiğimiz yere gittim ama gardiyan açılmıyor lütfen yardım edin lonca başkanına söyle derseniz lonca başkanımız türkçe bilmiyor ve ingilizce ile anlattım ama para istiyor 2 m istiyor lütfen yardım...? confused
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: CEvap metin35 gardiyan sorunu   metin2 yada metin35 de aklınız takılan sorularr EmptyC.tesi Ara. 05, 2009 11:55 am

gardiyana tıklamaması doğal bişe.lonca liderine loncadan çıkmak istediğini sölüceksin.seni loncadan atacak sonra 1 gün bekliceksin satıcıdan imparatorluk izni alacaksın.sağ tıklıcaksın.sonra imparatorluk izni kaybolduysa karekter değişikliği yapacaksın . lonca liderin atmıosa 500 k filan öner.sonra atsın seni yada lonca liderine hakaret et.
http://metin2org.eniyiforum.net

metin2 yada metin35 de aklınız takılan sorularr
1 sayfadaki 1 sayfası